Czy w moim przypadku zabieg powiększenia ust jest bezpieczny?

Witam, czy można powiększyć usta przy stwierdzonej candia albicans w krwi i braniu fluconazole 100 oraz clatry . Dodatkowo stosuje duże dawki probiotyków Vivomixx 450 . Bardzo proszę o odpowiedz

Zdecydowanie nie. W pierwszej kolejności proszę zakończyć leczenie przeciwgrzybicze, wykonać kontrolny posiew krwi i dopiero wybrać się do lekarza medycyny estetycznej, oczywiście z dostępną historią choroby.