Czy w przypadku bakteryjnej infekcji pochwy mój partner również musi się poddać leczeniu?

Czy w przypadku bakteryjnej infekcji pochwy musi poddać się leczeniu też mój partner? ( Nie ma żadnych objawów, a ginekolog nic o tym nie wspomniał)
KOBIETA, 24 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Często bywa tak, że infekcja intymna u mężczyzny może przebiegać bez objawów lub mogą być niewielkie objawy. Jeśli ma Pani bakterie i współżyła Pani z partnerem w czasie infekcji,to partner powinien wykonać wymaz z cewki moczowej.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska