Czy w takim badaniu jest również opis narządów rodnych i całego układu moczowego?
Witam. Otrzymałam skierowanie na tomografię j. brzusznej i miednicy. Czy w takim badaniu jest również opis narządów rodnych i całego układu moczowego (pęcherza, moczowodów)? Pytam bo ginekolog dał mi skierowanie na USG i nie wiem czy muszę wykonywać to badanie czy przy tomografii będzie też opis.Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proszę także wykonać usg ponieważ może wykazać niektóre zmiany nie widoczne w TK.