Czy warto stosować Nolpazę przy bolesnych miesiączkach?

Witam mam pytanie. Moja dziewczyna była nie dawno u ginekologa. Pierwsza wizyta kontrolna. Wszystko okazało się być okej, jedyne co to pani ginekolog przepisał jej tabletki. Moja dziewczyna miewała czasami bolesny okres to znaczy 1-2 dzień bardzo bolesny wiec pani ginekolog przepisała jej tabletki o nazwie "Nolpaza". Powiedziała aby co dziennie naczczo jedno zażyć. Ostatnio nie wzięła i zaczęła mieć bóle które trwają już kilka dni. Proszę o poradę co robić.

Nolpaza to preparat stosowany w leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku oraz zapalenia przełyku. Podaje się go także zapobiegawczo przeciw wrzodom żołądka i dwunastnicy.