Czy warto zastosować Mildronat przy nerwicy lękowej?

Witam, nie chcę wchodzić jakoś bardzo w szczegóły. Mam nerwicę lękową, i bardzo łatwo wprowadzić mnie w stan lękowy. Mam już dość przewlekłego zmęczenia, a dodatkowo trenuję bieganie wyczynowo. Mam możliwość zakupienia Mildronatu. Planuję go brać w dawce 250-500mg. Proszę o szczerą odpowiedź. Czy może mi się coś stać, po jednym opakowaniu? To ważne.

WItam,
Mildronat jest środkiem dopingowym od 1 stycznia 2016 roku zakazany przez Światową Agencję Antydopingową (WADA).
Zamiast narażać się więc na kłopoty powinien Pan podjęć niefarmakologiczne leczenie
nerwicy lękowej przy pomocy psychoterapii.
Pozdrawiam

Witam Pana
Każdy lek może wywołać działania uboczne, co w dużej
mierze zależy też od wrażliwości osobniczej pacjenta.
Załóżmy jednak, że u Pana po zażyciu mildronatu
nie wystąpią żadne skutki uboczne.
I co dalej?
Problem nie zniknie.
Nerwica jak była tak będzie, tylko zapewne znów trochę głębsza.
Ja przede wszystkim proponowałabym skuteczne
wyleczenie nerwicy.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć nerwicę i zaburzenia
lękowe, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl