Czy wszystkie składniki w grupie leków ACE powodują wypadanie włosów?

Mam 48 lat choruję na nadciśnienie. Lekarz przepisał mi tabletki Dironorm. Mam trochę obawy przed zastosowaniem ponieważ w efektach ubocznych jest napisane że mogą wypadać włosy. Mam problem z wypadaniem włosów .Nie chcę zamartwiać się ,że będzie jeszcze gorzej. Czy wszystkie składniki w tej grupie leków ACE powodują takie efekty?

Lek. Tomasz Budlewski

W internetowej ulotce nie ma nic na temat wypadania włosów. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.