Czy wszystko że mną w porządku?

Witam. Jestem 24 letnim facetem. Ostatnio robiłem sobie badania i okazało się że mam 257 cholesterolu i 380 trójglicerydów. O dziwo z wątroba nic się nie dzieje, lecz Pani doktor nakazała zmienić styl życia, dieta i ćwiczenia. Ponadto przepisała tabletki Lipanthyl. Biegam już od miesiąca i martwię się trochę o swój puls, ciśnienie znacząco spadło 110/70. Lecz puls od razu po treningu wynosi 190 potem stosunkowo spada Ale przez kilka godzin otrzymuje się w granicy 80-90 na minutę. Gdy odpoczywam puls w granicach 55-75. Czy wszystko że mną w porządku? martwi mnie ten wysoki puls po treningu.

Wysoki puls spoczynkowy oznacza słabą wydolność krążeniowo oddechową w praktyce oznacza to, że serce musi pracować mocniej, żeby nadążyć z dotlenieniem organizmu. Po redukcji masy oraz regularnym ćwiczeniom powinno się unormować pod warunkiem, że nie ma innych problemów z sercem