Czy wyczuwalny guz na szyi może oznaczać raka?

Dzień dobry . Chciałabym was o coś zapytać. Mianowicie chodzi o to że kilka tygodni temu wykryłam u siebie na szyi guzka/zgrubenie. Pokazałam to lekarzowi który " wypytał mnie " o ogólne samopoczucie. Jest ono ogólnie złe,czuje się zmęczona. Wracając do guzka/zgrubienia : ono nie boli lecz są dni gdy boli mnie strona szyi na której on jest. Lekarz zlecił badanie krwi które wykazało leukocytozę. Dostałam skierowanie do hematologa NA PILNE. Kod ICD rozpoznania to Z03. Czy to może nowotwór ?

Lek. Tomasz Budlewski

Podejrzenie . Koniczna dalsza diagnostyka a jakimpoziom leukocytów ?