Czy wynik mojej tk mógł być błędny?

Miałam wykonywaną tomografie komputetową kregoslupa ledzwiowego , dostalam skierowanie w szpitalu i odrazu na nia poszlam bez wczesniejszego przygotowania i wczesniej jadlam, palilam papiersosy i pilam wode gazowaną tzn ,że wynik jest nie prawodlowy? To bylo spontanicznie poszlam z podejrzeniem zlamania, odrazu mnie tam skierowano nie wiedzialam, że to badanie tego odcinka jest tak rygorystyczne co do przygotowania. Myslałam, że jest to mozliwosc inteligentniejsza niż zdjecie RTG (kompletnie wczesniej się tym nie interesowalam). Co teraz mam zrobić? pomocy zaczynam sie martwic ,że stosunkowo dobry wynik może być bledny zwłaszcza, że wczesniej mialam podejrzenie zlamania na zdjeciu rtg a bol nadal nie ustepuje i uniemożliwia normalne chodzenie :(

Opis badania RTG I TK kregosłupa do omówienia; jedzenie i palenie przed badaniem raczej nie miało wpływu na wynik TK.
Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen.. Wszystko zależy od przypadku konkretnego Pacjenta; wywiadu, objawów, wyników badań... Pozdrawiam