Czy za szybko zaczęłam współżyć?

Witam miałam zrobione łyżeczkowanie ponieważ miałam nieregularna miesiączkę miałam zabieg 11 kwietnia i po kilku dniach skończyłam plamić i współżyła z partnerem i znowu dostałam plamienie i zaczął boleć mnie brzuch dodam że było kilka tych stosunków z moim partnerem czy mogłam dostać zaskarżenia czy po prostu za szybko zaczełam współżyć dziękuję

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogły być spowodowane zarówno niedawno przebytym zabiegiem jak i zakażeniem. W razie niepokojących objawów powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego.