Czy zabieg usunięcia migdałów powinien być przesunięty?

Witam, mój problem zaczął się w okolicach grudnia 2017, zalegająca wydzielina na tylnej ścianie gardła rano po przebudzeniu temp <37 st. C ok. godz. 17, lekarz kazał płukać nos Irigasinem jak nie pomoże to dostałem Zinnat który nie pomógł, dodatkowo pojawiła się wydzielina zielona z nosa obfita kolejny antybiotyk Rovamacine wydzielina z nosa przeszła ale została niewielka ilość flegmy na tylnej ścianie gardła lekarka stwierdziła, że da mi antybiotyk na 3 dni. Flegmę muszę do dziś odksztuszać rano, powoduje to dyskomfort. Ostatnio 22 lutego zrobiono mi wymaz z nosa ponieważ był zielony katar wyszły bakterie nie pamiętam jakie dostałem Cipronex na 5 dni dodam, że 6 marca miałem mieć usunięte migdały. Dodam, że migdały są duże i jest sporo kamieni migdałowych. Zabieg został przełożony przez szpital nie z mojej winy na 27 marca, a ja nadal rano mam flegmę na tylnej ścianie gardła oraz zatkaną dziurkę od nosa.... Wymaz gardła ze stycznia wykazał naturalną florę bakretyjną, RTG zatok przyścienne pogrubienie ścian zatok przynosowych. Alergia wykluczona przez alergologa loryngolog kazał mi brać Claritine i Taven Nosal nie wiele pomogło - wydzielina jest nadal rano. W ciągu dnia często muszę odksztusić przjerzystą wydzielinę i taką samą mam z nosa nie udaje mi się odetkać dziurki prawej w żaden sposób. Pytanie czy 27 marca migdały zostaną usunięte, czy zabieg zostanie odłożony? Od grudnia nie mam temp >37 st. C, czuję się ok oprócz tej flegmy i zatkanego nosa rano, uprawiam dużo sportu zdrowio się odżywiam. Z góry dziękuję za pomoc, Michał

Za dużo tego i za dużo tych chorób jak na Twój młody wiek i sportowy tryb życia. Może zatrzymaj to wszystko i poradź się psychologa? może to psyche a nie soma?