Czy zajście w ciążę z ojczymem spowoduję, ze dziecko urodzi się chore?

Dzień dobry Czy jezeli zaciążyłam z ojczymem to dziecko nie jest narażone na choroby wynikające z kaziroctwa bo nie jestesmy związani Krwią ani nic Wieść jest szansa ze urodzi sie zdrowe ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to niezgodne z prawem. Co do ryzyka to tak jak w populacji jeżeli nie związku krwi