Czy zapalenie jest powodem bólu łydki?

Witam.Mam 32 lata od ponat 2 lat bolą mnie łydki,poprostu ból jest codziennie.Juz nie do wytrzymania.Mialam robione badanie Doppler nóg wszystko jest w porzadku.Mialam tez robione kt kregoslupa o to jego opis:Skolioza lewowypukla od.L kręgosłupa.Zniesienie lordozy ledzwiowej z poziomym ustawieniem kosci kkrzyzowej.Asymetryczne zwężenie przestrzeni m-trzonowej L5-S1.Linie kręgosłupowe zachowane.Prosze o odpowiedź bo lekarz stwierdzil zapalenie

Witam serdecznie,

Przyczyn dolegliwości bólowych może być wiele, w tym stan zapalny. Jeśli lekarz prowadzący zdiagnozował zapalenie to należy zastosować się do jego zaleceń. Jeśli leczenie nie przynosiłoby rezultatów, to wówczas zalecana jest ponowna konsultacja z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam.