Czy zastosowanie wody utlenionej do ucha jest bezpieczne?

Witam, mam pytanie. Mianowicie wczoraj zaczęło mnie pobolewać lewe ucho i jako, że byłem u rodziny to ciocia zaradziła ze ból należy natychmiast zwalczać woda utleniona, i jako ze byłem pod wpływem emocji jak i również zdesperowany żeby ten ,,delikatny’’ ból odrazu zwalczyć to się zgodziłem i teraz moje pytanie brzmi: Czy nic mi się przez tą aplikacje wody utlenionej do ucha nie stanie? Wiem ze jest już po aplikacji, ale do teraz czuje ze nie było to zbyt rozsądne i mogłem pochopnie nie zgadzać się wpływie rodziny... i ciagle mam myśli czy napewno to było rozsądne? I ewentualnie mam rowniez pytanie czy mogą po takiej aplikacji być jakieś skutki uboczne? Nawiazując jeszcze do stanu mojego ucha to dalej lekko pobolewa i nie ma żadnej zmiany, nawet mogę pwoiedziec więcej według mojej opinii jest dla mnie samego gorzej, gdyż cały czas się nad tym zastanawiam czy mi nic się nie stało i czy moi słuch będzie w dobrej kondycji i co za tym w parze będę mógł tradycyjnie się nik posługiwać, bo nie będę ukrywał ze jest to nieodebranych część mojej codzienności. Z góry dziękuje z odpowiedzi na moje nurtujące pytania :))

Woda utleniona jest na skórę po urazie krwawym. Moze zaszkodzić kondycji tak delikatnej strukturze jaką jest błona bębenkowa. Przyjedź. Zobaczymy czy nie doszło do trwałych jej uszkodzeń.