Czy zatrzymanie wody może być spowodowane spóźniajacym się okresem?

Witam, mam 164 cm wzrostu. Ważę ok 42 kg ( /- 0.5 kg). Niestety od tygodnia spóźnia mi się okres i np dziś w czasie dnia prawie nic nie zjadłam a przytyłam ponad 1kg. Z czym jest to związane i czy zatrzymanie wody może być spowodowane spóźniajacym się okresem?

Piotr Pilarski

Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.