Przytycie 3 kilogramy w jeden dzień

Ważę 57 kg przy wzroście 164 cm. Dziś zjadłam w ciągu dnia 4 placki ziemniaczane średniej wielkości. Wyszło, że ogólnie zjadłam 1600 kcal - czyli tak jak zawsze jem (1400 - 1600 kcal). Waga pokazała, że przytyłam 3 kilo w 1 dzień. Czy to możliwe, aby tyle przytyć????

witam Panią,

po pierwsze zjedzenie jedynie 4placków w ciągu całego dnia to stanowczo za mało! Po drugie powinna Pani wybierac zdrowsze rzeczy niż placki ziemniaczane. Po trzecie waga w ciągu dnia może sie wahać i nie jest to spowodowane odkładaniem sie tkanki tłuszczowej a zatrzymaniem wody w organizmie lub innymi zmianami.
Proszę sie nie przejmować - waga szybko powinna wrócić do normy. Pani jednak powinna popracować nad swoim odżywianiem.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Ważna jest też aktywność fizyczna.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk