Czy zawroty głowy mogą być spowodowane silnym i długotrwałym stresem?

Witam, jestem kobieta mam 25 lat i od kilku dni mam zawroty glowy. Wczesniej, kiedy mialam ok 15 lat zemdlalam, powtarzalo sie to co kilka lat (raz na 3 lata w okresach stresu typu matura, sesje) i w koncu zrobilam wszystkie badania Ekg, Eeg, rezonans i zdiagnozowali to jako padaczke. (zaburzenia w przedniej czesci mozgu wykryto tylko podczas eeg) Nie jestem na lekach, teraz przeprowadzilam sie z mezem na inny kontynent, zaczynam nowa prace, kupujemy dom i w zwiazku z tym mam mnostwo, ale to mnostwo stresu. Czy te zaburzenia moga byc spowodowane naglym przyplywem stresu czy raczej jest to powiazane z owa padaczka. Nie zemdlalam ani razu, nigdy nie mialam zadnego ataku padaczki, tylko owe omdlenia (lacznie w zyciu ok 3-5), teraz po prostu kreci mi sie w glowie od dwoch dni. Nie chce panikowac, dopiero sie tu przeprowadzilam, nie mam jeszcze lekarza, ubezpieczenia, ktore pokrylo by wszystkie badania

Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , obrazy MRI. Czemu od razu padaczka ??? Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam