Czy zawroty głowy są objawem stosowania tego leku?

Biorę lek Ospen 1500, przepisał mi go lekarz diagnozując mononukleozę. Zniknęły wszystkie objawy choroby, pojawiły się natomiast zawroty głowy (trwają 2 dni, bez względu na ilość snu. Ustępują nieco w nieruchomej pozycj siedziącej lub leżącej). Czy to objaw po przebytej chorobie czy sygnał by przestać brać Ospen 1500?

Witam! Sprawę należy zgłosić lekarzowi leczącemu. Przedstawiony lek należy do penicylinowców i ma nieco objawów niepożądanych. Powodzenia W. Łuczkowski.