Czy zwiększyć dawkę tego leku na bezsenność?

Witam. moja mama cierpi na bezsenność. od pary lat bierze, przepisany przez doktora Dobroson. Niestety lek już przestał na nią działać. Tak jakby wyrobiła sie już tolerancja. W związku z tym mam pytanie - czy może zwiększyć dawkę do dwóch tabletek, czy lepiej zmienić na jakiś inny lek? z góry dziękuje za odpowiedz.

Witam! Zdecydowanie należy szukać innej metody leczenia. Tym powinien zająć się lekarz leczący. Ważna jest przyczyna problemów ze snem. Stosowanie środków nasennych jest jedynie leczeniem objawowym. Wskazany kontakt z neurologiem lub psychiatrą. Powodzenia W. Łuczkowski.