Stosowanie leku Trittico na bezsenność i zaburzenia lękowe

Witam.Biorę od 10 miesięcy lek trittico cr na bezsenność i zaburzenia lękowe 2/3 ze 150mg.na noc.Jestem wciąż po tym leku zmęczona i na nic nie mam siły, często jestem też rozdrazniona.Poza tym zawsze miałam problem z zimnymi dłonmi i stopami, ale ten lek mi to nasilił.Mój psychiatra twierdzi że to nie po lekach,a ja jestem pewna że tak.Co mam zrobić?

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości odnośnie prowadzonej farmakoterapii to zawsze można się skonsultować z innym psychiatrą. Jeżeli cierpi Pani na bezsenność i zaburzenia lękowe to proszę pamiętać, że leczeniem pierwszego wyboru powinna być psychoterapia. Proszę to rozważyć. Pozdrawiam