Czy zawsze należy coś stosować na podwyższoną temperaturę?

Witam Wczoraj zaczęło mnie pobolewać gardło i nie miałam temperatury. Dzisiaj z rana zmierzyłam i miałam 37,4 pod pachą. Po południu miałam najwyższą 38,5 w ustach. Teraz mam pod pachą 37,6 a w ustach 37,9. Całkiem dobrze się czuję. Jest mi bardzo ciepło. Czy powinnam coś zażyć na gorączkę? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Jeśli dobrze się Pani czuje to nie ma potrzeby zbijania takiego stany podgorączkowego. Jest to tylko leczenie objawowe nie wpływające na długość infekcji.

Pozdrawiam.