Czy zespół Otella szybko postępuje?

Czy zespół Otella szybko postępuje? Mój partner jest w początkowym stadium. Wie,że coś jest z jego zazdrością nie tak. Czekamy na wizytę u psychiatry, do której mamy jeszcze 1.5 tygodnia (nie mieszkamy w Polsce, a to jedyny polski psychiatra w naszej okolicy)Nie przyznaję się do tego przed Nim, ale...boję się. Mam wrażenie ,że z dnia na dzień jest gorzej. Partner jest cudownym człowiekiem i bardzo stara się nad tymi urojeniami panować, ale widzę,że sporo Go to kosztuje.

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest inna. Trudno określić, jaki jest charakter zaburzeń psychotycznych męża i w jakim tempie będą postępowały. Zdecydowanie warto, aby wizyta u lekarza odbyła się możliwie szybko. W razie dużego pogorszenia i stanu zagrożenia zdrowia lub życia Pani lub męża jest możliwe natychmiastowa (także przymusowa) hospitalizacja.

Pozdrawiam!