Czy zazdrość minie po terapii na zespół Otella?

Bardzo dokładnie przestudiowałem artykuł o zespole Otella i uważam iż jest bardzo rzeczowy.Ja mam właśnie taki objaw zapisałem się do poradni w kolejce na październik taki mi ustalono termin. Jakie są rokowania na to ze po trapi odzyskam równowagę psychiczną.Czy zazdrość minie ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od pogratulowania Panu podjęcia świadomej decyzji w pracy nad sobą.
Powodzenie terapii i powrót do równowagi psychicznej będą uzależnione od Pana zaangażowania i współpracy z terapeutą, jak również pracy własnej w czasie poza terapią.

Życzę Panu powrotu do siebie,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam serdecznie,
Poszukiwanie inf. na temat doświadczanych objawów, obserwacja własnego zachowania i poddawanie go refleksji oraz poszukiwanie pomocy specjalisty to pierwsze kroki na drodze do poradzenia sobie z tą sytuacją. Przed Panem praca terapeutyczna, która zależy również od Pana zaangażowania a także prawdopodobnie farmakoterapia.
Warto zawalczyć o powrót do zdrowia.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek