Czy ziarnica jest niebezpieczna?

Witam serdecznie, 4 tygodnie temu miałam operację na hemoroidy. Po operacji bardzo bolało ale wiem że to normalne. Co tydzień jeździłam na kontrolę i wszystko było ok do czasu . Przy ostatniej wizycie chirurg stwierdził że coś jest nie tak, że w środku wszystko ok ale na zewnątrz zrobiła się ziarnina lub ziarnica ( już z tego wszystkiego nie pamiętam) I musi to po świętach wyciąć ponieważ tak nie może być. Proszę mi powiedzieć co to może być? Dlaczego to się zrobiło? Czy to jest niebezpieczne??

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to jeden z możliwych rodzajów
Gojenia ran jeżeli do tego konieczne jest oczyszczenie i ponowne odpowednie zszycie