Czy zielone wody płodowe są powodem do niepokoju?

Witam serdecznie, 3 dni temu urodziłam maleństwo. Piszę ponieważ niepokoi mnie pewna sprawa, mianowicie, dzień przed porodem odszedł zabarwiony na brunatny czop, następnego dnia dostałam skorczoW i pojechaliśmy z mężem do szpitala, w trakcie porodu okazało się że wody były zielone. Ale po zbadaniu maluszka pani doktor stwierdzila że wszystko jest dobrze, dostał 10 pkt. Po dwóch dobach wypisano nas do domu, mnie jednak niepokoi czy te zielone wody miały negatywny wpływ na dziecko i czy w przyszłości będzie miało z tego powodu problemy? Bardzo proszę o odp bo bardzo się niepokoje.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarzy prowadzących. sądze że jeśli coś niepokojącego byłoby to lekarz napewno poinformowałby Panią.