Czy zmienianie psychiatry jest dobrym posunięciem?

Czy zmienianie lekarza prowadzącego - psychiatry jest dobrym posunięciem?

Witam serdecznie,
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie - wszystko zależy od powodów, dla których chce się zmiany.
Pozdrawiam

Jeśli coś przeszkadza, jest nie tak - warto poinformowac o tym lekarza - może da się rozwiązac sytuację (oczywiście zależy dlaczego pojawia się chęć zmiany lekarza) w razie braku takiej możliwości - poprosić o dokumentacje całego leczenia i koniecznie przedstawić ją nowemu lekarzowi.