Czym grozi przyjmowanie alkoholu po wszyciu esperalu

Witam serdecznie. Narzeczony ma problem z alkoholem. Udalismy sie na wszycie esperalu. Wszywke ma okolo tygodnia czasu. Po takim okresie uslyszalam ze on musi poczuc smak piwa i kupil sobie piwo bezalkoholowe 0% Heineken. Mam obawy ze przepije ta wszywke. Czy moje obawy sie moga sprawdzic ?

Esperal nie leczy a picie alkoholu przy wszczepionym esperalu grozi powikłaniami zdrowotnymi. Jedynym sensownym wyjściem jest podjęcie psychoterapii uzależnienia w poradni. Jeśli narzeczony nie podejmie terapii to BĘDZIE NADAL PIŁ z mniejszymi czy większymi przerwami i w związku z tym należy poważnie się zastanowić czy chce Pani przez kolejne lata cierpieć z powodu picia. Szkoda też ewentualnych dzieci, które nie będą mogły prawidłowo rozwijać się. Należy dokonać wyboru! Podjęcie decyzji będzie łatwiejsze, jeżeli podejmie Pani terapię współuzależnienia w poradni.