Czym jest rana w okolicy odbytu?

Witam, mam 24 lata. Od mniej wiecej tygodnia zauwazylem dziwną ranę w okolicach odbytu. Jakby peknieta skóra i wydaje mi się, ze wydziela się stamtad ropa. Powoduje to straszny dyskomfort i pieczenie. Czy powinienem udac sie z tym do lekarza . Rana zlokalizowana jest w dolnej czesci.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza i konsultacja proktologa lub chirurga kolorektalnego. Wstępnie na odstawię opisu można myśleć o przetoce okoloodbytniczej lub szczelinie odbytu