Czym może być dziwny guzek w okolicy odbytu?

Witam. Jestem 18 letnią dziewczyna. Ostatnio zauważyłam dziwną rzecz w okolicach odbytu. Jest to taki jakby guzek wychodzący z odbytu. Nie boli ani nic. Nigdy nie zauważyłam krwi w kale. Nigdy nie miałam zaparć. Na koniec dodam, że jestem już po jednym, ciężkim porodzie. Czy powinnam się martwić i wybrać się do lekarza? Jeśli tak to jakiego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć