Czym jest spowodowane to, że po stosunku trzęsą mi się nogi?

Od dwóch miesięcy zaczęłam wspólzycie z moim chłopakiem i mam pytanie właśnie odnośnie tego. Czym jest spowodowane to, że po sosunku prawie zawsze trzęsą mi się nogi. Dlaczego tak się dzieje, po prostu jestem ciekawa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Drżenie mięśni najpewniej jest wynikiem wysiłku jakim jest stosunek seksualny.