Czym jest spowodowany wstręt do seksu?

Witam! Z tej strony Gabriel. Mam taki nietypowy problem. Otóż mam 23 lata i mimo, że pociągają mnie kobiety to odczuwam wstręt do seksu, np. do wkładania penisa do pochwy, co dla mnie jest obleśne i mnie odtrąca. Byłem w kilku związkach z dziewczynami i sprawiało mi przyjemność dotykanie ich biustu czy pośladków, ale tylko, gdy były ubrane. Tu pojawia się drugi problem: nie podobają mi się nagie kobiety, a w bieliźnie tylko te naprawdę najpiękniejsze (zgrabne i z dużym biustem). Czym może być spowodowana moja odraza do seksu?

Dzień Dobry Panie Gabrielu,

Z Pana relacji symptomatycznej wnioskuję i równocześnie mocno Pana zachęcam do podjęcia pracy terapeutycznej z psychologiem/psychoterapeutą/seksuologiem, celem dotarcia do przyczyny niepokojących Pana symptomów.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com