Czym jest ta biała wydzielina?

Witam, mam 15 lat i taki problem, że ostatnio miałem grypę żołądkową i zażywałem a***, l***l enter i n*** i kiedy leżałem w łóżku zauważyłem takie coś białego jakby schodziła skóra z żołędzia, a teraz na górze jest zaczerwieniony i jakby trochę spuchł.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Twoje objawy mogą sugerować infekcję grzybiczą prącia.
Antybiotykoterapia może czasami zaburzać naturalną florę organizmu, w związku z tym może dojść do nadmiernego rozwoju grzybów, które normalnie pozostają w równowadze z innymi organizmami.

Należy skonsultować problem z dermatologiem, konieczne jest badanie lekarskie a do dokładnego rozpoznania może być potrzebne wykonanie wymazu z prącia.