Czym jest zgrubienie na plecach w okolicy dolnych żeber?

Od mniej więcej 2 lat mam kulke wielkości piłeczki ping pongowej na placach(dolne żebra). Nie przemieszcza sie i raczej sie nie powiększyło. Kiedys mnie czasami bolało jeżeli przez jakis czas opieralam sie o to lub spalam zbyt dlugo na placach. Czym moze byc to spowodowane? Jest ona kwarda, możliwe, ze jest to po prostu zebro w takim ksztalcie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele np kaszak tluszczak konieczna diagnostyka proponuje udac się do lekarza chirurga ogólnego