Czym może być spowodowany twardy brzuch w ciąży?

Witam. Czym moze byc spowodowany twardy brzuch w ciazy? Cala poprzednia ciaze mialam bardzo twardy brzuch od poczatku. Bylam badania i wszystko bylo dobrze. Tylko na lezaco byl miekki ale jak tylk wstawalam twardnial. Lekarze nic nie dopatrzyli sie. Nie byly to skurcze .

Lek. Tomasz Budlewski

a czy teraz z dzieckiem coś się dzieje? czy planuje Pani kolejną ciąże? proponuje wykonac podstawowe badania z krwi wraz enzymami wątrobowymi, elektrilitami, magnezem.