Czym może byś spowodowany taki ból nóg?

Mam 44 lata. Od 14 lat zażywam E*** (jestem po operacji usunięcia tarczycy - nowotwór złośliwy był zdjagnozowany), obecnie od roku dawkę 100/125, wcześniej zażywałam większe dawki, nawet 200 i 175, potem pojawiły się problemy. Idąc, nawet prostą drogą, bardzo często się zakopnęłam. Po wizycie u neurologa zmniejszono mi dawkę E*** jednak już chyba tak od 2 lat mam problem z bólem nóg, nawet jak siedzę w czasie pracy. Ja to określam, że nie wiem, co mam zrobić z nogami, nie potrafię znaleźć pozycji, żeby spokojnie pracować. Gdy rano wstaję z łóżka też mam sztywne nogi i dopiero po chwili mi to przechodzi. Jaka może być przyczyna tych dolegliwości?
44 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy.

Podane informacje na temat odczuwanych dolegliwości są zbyt skąpe, byśmy mogli w sposób Panią satysfakcjonujący udzielić obszernej odpowiedzi.

Bez badania, zebrania odpowiedniego wywiadu i wykonania dodatkowych badań (jeśli konieczne) nie da się określić przyczyny dolegliwości, która może leżeć w kościach, mięśniach, nerwach, problemach naczyniowych lub mieć etiologię mieszaną.

Proponujemy zgłosić się ze swoimi dolegliwościami do lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i pokierowania dalszą diagnostyką i leczeniem.