Czym są wystające spod skóry naczynka na klatce piersiowej?

Witam. Mam 25 lat. Od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie na ciele szczególnie na klatce piersiowej, rejonach żeber i brzucha aż po obojczyki, wystające spod skóry naczynka małe granatowe żyłki. Wydaje mi się że z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. Zrobiona morfologia oraz badania moczu ASP ALT oraz GGTP wszystko w normie. Do tego dochodzą powiększone węzły chłonne na szyi. W zeszłym roku USG odczynowe po infekcji.Dodatkowo swędzenie ciała i temp od 37 do 38.Ektomorfik 67 kg pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego i przeanalizowaniu wszystkich wykonanych już badań i wyników będzie można zalecic dalsze postepowanie