Czym smarować rozstępy?

Witam ! Moja siostra ma 13 lat i ma bardzo dużo roztępów na ciele ma z tyłu na zgięciu kolana (nie wiem jak to się nazywa ) na udach po zewnętrznej stronie. Proszę was pomóżcie jej .Bardzo bym była wdzięczna jakby napisaliście np czym to smarować i co zrobić żeby znikły . Czekam na odpowiedź z góry dziękuje..

Szanowna Pani
Skłonność do rozstępów jest uwarunkowana genetycznie.U osób szybko rosnących pojawiają się szczególnie często.Dobrze działa długotrwałe wmasowywanie kremów aptecznych na rozstępy a tak szczerze to właśnie ów cierpliwy długi masaż ma działanie lecznicze.W razie czego służę pomocą i zapraszam na zabiegi medyczne leczące powyższe

Rozstępy to blizny, raz powstałe nie znikną. Mogą być tylko mniej widoczne po wykonaniu zabiegów- karboksyterapii, mezoterapi, peelingów chemicznych , mikronakłuwania itd. . Na tym etapie na którym jest Pani siostra nalęży skórę bardzo porządnie natłuszczać. W przyszłości możliwe są wymienione wcześniej zabiegi.
Ewa Rybicka