Jak pozbyć się rozstępów w tak młodym wieku?

Mam straszne rozstepy a mam dopiero 20 lat. Nie mialam zadnych naglych spadkow czy wzrostow wagi. Mam lekkie jasno fioletowe rozstepy na piersiach, ale najwieksze sa juz na udach. Na wewnetrznej stronie sa poziome bardzo czerwone, fioletowe (bardzo rzucaja sie w oczy) i tworza taki pasek na dlugosc 20cm pionowo. Wyglada jajbym sie ciela. Z wewnetrznrj strony tez sie takie zaczynaja robic. Mocny kolor tylko takie male kreseczki porozmieszczane losowo. Co moge z tym zrobic? Jak sie tegi pozbyc.

Defekty te wymagają diagnozy, więc nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, jeżeli rzeczywiscie chce Pani sie pozbyć (osłabić widoczność) rozstepów. Leczenie wymaga cierpliwości i nie zawsze daje 100 procentowe zadowolenie. Nową nadzieję na skuteczne leczenie daje metoda Biodermogenesi, wprowadzona ostatnio przez jedną z włoskich firm.

Zapraszam do Kliniki Timeless Pomożemy
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej