Czym spowodowane są problemy z pamięcią?

Od ok roku mam problemy z pamiecia.Nie jestem w stanie przypomniec sobie jak wygladaly moje poprzednie dni i co robilam badz co czytalam.Czym to jest spowodowane i jak sobie pomóc?Pracuje na stanowisku kierowniczym i faktem jest,że musze duzo rzeczy zapamietywac.Z góry dziekuję za pomoc.Barbara

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

na poczatek proszę skontaktować się z lekarzem neurologiem, do czasu wizyty polecam herbatę z miłorzębu.

Pozdrawiam serdecznie