Czyrak w obrębie piersi a stosowanie Neomycyny

Dobry wieczór.Dziś zdiagnozowano u mnie czyraka na piersi dostałam maść neomycyne czy jest skuteczna?i z kąd mógł sie zrobić czyrak?

Witam.
Czyrak to ropne zapalenie bakteryjne. Jest zbiornikiem zawierającym ropę. Maść powinna pomóc, gdyby nie pomagała, należałoby zgłosić się na kontrolę w celu zmiany leczenia. A bierze się sam z siebie, najczęściej w wyniku osłabionej odporności. Pozdrawiam i życzę zdrowia