Delikatnie zamglony obraz na lewym oku

Witam, od tygodnia mam delikatnie zamglony obraz na lewym oku, i widzę nim o wiele gorzej niż prawym okiem. Stało się to z dnia na dzień. Byłam u okulisty, lecz nie potrafił nic na to poradzić. Miałam robione badania: badanie wady wzroku (nie pogorszył się), mierzone ciśnienie oczu (wszystko w normie), badania dna oka (także wszystko okej), barwy odbieram prawidłowo, oko nie boli, nie jest zaczerwienione, nie szczypie, nie mam wylewu. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje zgłosić sie do lkearza okulisty.