Depersonalizacja objawiająca się otumanieniem

Witam moja depersonalizacja objawia sie tak: -otumanienie rowne braku prawie mozgu -stalem sie imbecylem jakby 3/4 mojej inteligencji wyparowalo -nic mi sie nie chce i nie czuje sensu robienia niczego -nie chce mi sie zyc -gubie watki czyli cos mowie i sie zacinam i nie wiem o czym ja mowilem,z darza mi sie to co chwila -brak emocji zupelnie jakbym byl pusty w srodku -wrazenie ze jestem jakis lekki i sie unosze a nie chodze PROSZE POMÓŻCIE MI NIE MOGĘ FUNKCJONOWAĆ JAK KIEDYŚCZYJUŻ TAK ZOSTANIE?

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

W opisanej przez Pana sytuacji polecam kontakt z poradnią zdrowia psychicznego, lekarz po badaniu będzie w stanie postawić diagnozę i zaproponować właściwą formę terapii (psychoterapia, farmakoterapia).

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza! Najlepiej neurologa, koniecznie jest wykluczenie chorób układu nerwowego.
Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy depersonalizacji mogą zostać skorygowane przez działanie właściwych leków. Sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.