Myśli o homoseksualiźmie u 22-latki z zespołem depersonalizacji i derealizacji

Witam,Mam 22 lata i cierpię na zespół depersonalizacji-derealizacji.Od jakiegoś czasu mam myśli o homoseksualiźmie. Mam chłopaka,kocham go,ale derealizacja powoduje u mnie stany odcięcia.Dlatego sama nie mogę określić tego czy jestem homoseksualna - jestem szczęśliwa w związku,ale nie wiem czy siebie nie oszukuję Dodam, że lubię oglądać seks z 2 kobietami,bardziej podnieca mnie nagie ciało kobiety niż mężczyzny,ostatnio cały czas analizuje się czy podoba mi się koleżanka czy nie. Boje się tego.

Witam. Jeśli Pana cche wiedzieć co sie z panią dzieje i jakiej orientacji jest pani to wymaga to konsultacji psychologicznej a także psychiatrycznej, do których zachęcam.

Dzień dobry.

Wydaje się, że przedstawiła Pani dwa problemy, które niekoniecznie chyba należałoby ze sobą łączyć.
Pierwszy, to wspomniany przez Panią zespół depersonalizacji-derealizacji, który, jak rozumiem, zdiagnozowany został przez specjalistę i w związku z którym podjęła Pani leczenie. Jeżeli nie - to warto rozważyć opcję podjęcia leczenia.
Drugi problem, to brak akceptacji własnych preferencji seksualnych związanych z pociągiem do kobiet, z którym najlepiej udać się do seksuologa.

Pozdrawiam.