Myśli o dziewczynie a homoseksualizm

Od zawsze podobali mi się mężczyźni, jednak od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną. Jej dotyk mnie podnieca, wciąż o niej myślę i pomimo tego, że nie jesteśmy w formalnym związku nie mogę oderwać swoich myśli od niej i znaleźć sobie kogoś na stałe. Dodatkowo większość facetów przestała mi się podobać, tak jakby moje wymagania do facetów wzrosły. Dodam, że jeśli chodzi o dziewczyny to ta jest pierwsza i tylko do niej coś takiego czuje. Czy możliwe jest, abym była homoseksualna?
ponad rok temu

To jest jak najbardziej możliwe. Homoseksualiz ujawnia się w różnym wieku. Czasami ujawnia się u osób, które były wcześniej w związkach heteroseksualnych i nie miały negatywnych doświadczeń z odmienną płcią.

Dzień Dobry Pani,

Jest możliwe, choć z Pani opisu wnioskuję, że być może rodzaj tego dotyku mógłby być dla Pani bardziej zmysłowym niż dotyk Mężczyzny (bardziej delikatnym i przez to bardziej zmysłowym?).
Być może podoba się Pani Jej kobiecość, osobowość...?

Proszę pozwolić sobie na poznawcze.doświadczanie i obserwowanie swoich doznań.

Z przesłaniem zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com