Depresja po rozstaniu z ojcem dziecka

przechodzę ciężkie chwile,rok temu rozstałam się z ojcem dziecka. wszystko jest na mojej glowie,dom,praca,szkola . jestem sama i ostatnio czuje ze moja psychika jest na skaju wytrzymalosci... jestem przemeczona i bardzo rozdrazniona. Krzycze na syna i wyzywam go roznymi epitetami.bywa ze podniosę na niego reke.Mam wrazenie,ze czasem lepiej by mi było bez niego,ale nie chce tego.nie chce go ranic. wiem ze robie mu krzywdę. nawet nie mam ochoty z nim rozmawiać. proszę o fachowa pomoc!

Witam, sugeruję wizytę u lekarza psychiatry i rozpoczęcie pomocy sobie od włączenia leków uspokajających. W dalszej kolejności, jeżeli to możliwe dla Pani, udanie się np do Ośrodka Interwencji kryzysowej i poproszenie o psychologiczną pomoc w kryzysie jakim jest dla każdego rozstanie z partnerem i trudna sytuacja życiowa.Pozdrawiam