Depresja u osoby mieszkającej za granicą

Witam serdecznie. Mieszkam w Niemczech z całą pewnością cierpię na depresję do kogo mam się zgłosić.Niestety lekarz pierwszego kontaktu i potem psychiatra w ogóle mi nie pomogli,dostałem tylko krople nasenne,dostałem tylko krople nasenne,po których trudno jest się zbudzić i Citabax.Niestety efekt zerowy,czuję się jeszcze gorzej. Biorąc Relanium i Heminevrin jest ok ,o niebo lepiej i normalnie.Zastanawiam się nad przyjazdem do Polski celem udania się do fachowca.Pozdrawiam Grzegorz.

Witam. Myślę, że dobrze by było gdyby udał się Pan do psychiatry jeszcze raz. Co do leków to jest też tak, że trzeba poczekać aż zaczną działać. Można też pomyśleć o psychoterapii.
Magdalena Brabec

Leków jest cała masa i coraz nowocześniejsze, warto więc pojść do psychiatry, aby ustawił konkretne leczenie i pogłębić je. Można przyjechać do Polski i pójść do naszego psychiatry. Moze też Pan poszukać w internecie jakie są najskuteczniejsze leki przeciwdepresyjne, żeby porozmawiać o najskuteczniejszym dla Pana ze względu zauważonych objawów. Pozdrawiam