Dezorientacja po leczeniu Depakine

Witam. Tato przebyl udar mozgu. Po 2 epizodzie napadu padaczkowego trafil do szpitala. Tam włączono mu leczenie Depakine chrono 2x300mg. Odkad wyszedl ze szpitala jest nie do poznania...zdezorientowany, otepialy. Czy to wynik dzialania leku? Czy organizm sie przyzwyczai? A moze konieczna jest zmiana leku?

Depakina jest lekiem o wielu działaniach niepożądanych, również zaburzeajacych funkcje poznawcze. Ocena należy jednak do neurologa ponieważ przyczyn opisanych objawów może byc wiele.