Dieta bezglutenowa i bezmięsna

Witam serdecznie z tej strony Anna  i mam kilka pytań w związku z moim zdrowiem ;) chciała bym przejść na dietę bezglutenowa ponieważ nie toleruje glutenu jak również zrezygnować z mięsa ponieważ ostatnio jest dla mnie ciężko strawne a wręcz obciążające jestem osoba aktywna cały dzień stoję i dwa razy w tygodniu chodzę na pływalnię ze względu na astmę czy jest możliwość stworzenia dla mnie diety by niczego w niej Nie zabrakło?Biorąc pod uwagę ze nie jadam ryb mój

Mgr Barbara Paluch Dietetyka

Witam serdecznie,
Dieta bezglutenowa oraz bezmięsna wymaga odpowiedniego zbilansowania, aby niczego w niej nie zabrakło - zawłaszcza żelaza i wapnia.
Zapraszam serdecznie do naszego gabinetu w Poznaniu, wtedy będziemy mogli stworzyć dla Pani odpowiedni jadłospis.
Pozdrawiam serdecznie,
Barbara Paluch
Mój Dietetyk Poznań
barbara.paluch@mojdietetyk.pl