Dieta dla kobiety karmiącej piersią

Witam mam takie pytanie co mogę jesc kiedy karmie piersią maleństwo ma 1,5 miesiąca ...

Magdalena StusiĹska

Generalnie nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o jedzenie mamy- jeśli tylko dziecko toleruje te pokarmy. Dieta dostarczająca mamie wszystkich niezbędnych składników jest bardzo ważna. Jeśli po spożyciu przez panią np. cytrusów pojawi się wysypka- należy je wyeliminować z diety.