Dieta przy oponiaku dla 56-latki

czy oponiaki to rak czy potrzebna jest dieta bez miesa ,cukru jak przy raku strasznie chce zyc pozdrawiam

Witam. Oponiaki to zazwyczaj łagodne nowotwory ośrodkowego układu nerwowego, poddające się leczeniu. Przy ich wystąpieniu nie ma specjalnych restrykcji żywieniowych, zaleca się stosowanie zwykłej, zdrowej diety. Proszę natomiast jak najszybciej skonsultować się z neurologiem który pokieruje odpowiednim leczeniem.